Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

Meri Body Termal Tayt

Meri Body Termal Tayt


  • Markalar Meri Naturel
  • Ürün Kodu:mrbdytyt
  • Stok Durumu:2-3 Gün

  • 170,00₺245,00₺
  • Vergiler Dahildir.

Mevcut Seçenekler:


Yeni Nesil Meri Body Termal Takım

DAHA FİT DAHA SAĞLIKLI..

Hayallerinizdeki vücuda kavuşmak ve fit olmak Meri Body ile mümkün. Meri Body’nin Özel 3 Katmanlı esnek Neotex kumaşı ve ‘ince’ işçiliği ile daha rahat hissedebileceğiniz bir vücuda sahip olabilir, öz güveninizi artırabilirsiniz. Meri Body ile vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. Meri Body ile selülit yok etme, vücut elastikiyetini arttırma, karın, simit, kalça, baldır ve diğer vücut bölgelerinde cilt görünümünü iyileştirme! Hepsi bir arada!

Mery Body Termal enerjisi, cilt ve altında yatan yağ dokusunu ısıtmak ve yağ dokusunu yok etmek için sıcak enerji üretir ve cilt dokusunu yeniden şekillendirip, kolajen ve elastin üretimini aktive eder. Meri Body Termal Üst Cilt yüzeyin de bulunan düzensiz yağları yok ederek o bölgede düzen sağlamak için üretilmiştir.

Meri Body Termal Takım ile hayatınızda güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Termal Takımı günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz gibi, isterseniz spor yaparken, parkta, deniz kenarında veya diğer ortamlarda yürüyüş yaparken giyebilirsiniz. Özel kumaşından dolayı esnek ve şık görünüme sahiptir. Kış aylarında bir taraftan yağ yağarken, bir taraf tanda soğuktan korunmak içinde kullanabilirsiniz.

Meri Body özel kumaşından dolayı günlük kullanımınızda sizi rahatsız etmez. Kullanım süresince yağ yakımını hızlandırır ve sıkılaşmanızı sağlar. Kilo kaybı ve sıkılaşma ile birlikte güzel bir görünüme sahip olursunuz.

YIKAMA TALİMATI: Termal üstü 30 derece sıcaklıkta makinede yıkayabilirsiniz. Taytı kurutma makinesinde kurutmayınız ve elde sıkmayınız. Not: Taytınızı günlük kullanım sonrasında ters çevirerek havalandırınız.


BEDEN ÖLÇÜ LİSTESİ

BEDENKİLO
S50 - 60
M61 - 70
L70 - 80
XL81 - 90
XXL91-100
XXXL101-115

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi