Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

Makaleler

17 March 2021

ACİL GÖBEK ERİTME

Yağ kütlesinin kalp ve diğer organlara daha yakın olmasından dolayı göbek bölgesinde ki yağlar sağlık açısından çok tehlikelidir. Bu sorunu yaşayan kişiler acil göbek eritme hareketleri yapması ve vücuda alınan kalori miktarlarını kısıtlaması gerekme..
03 June 2021

AYBALAM KOZMETİK İLE İRAN ARASINDA İŞ BİRLİĞİ TOPLANTISI

Aybalam Kozmetik dış ticarette İran’ında dikkatini çekti. Geçtiğimiz Çarşamba Aybalam Kozmetik binasında iş birliği için toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Aybalam Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Cevher CENKÇİ, Planlama Müdürü Levent ŞİRİN, Satı..
01 February 2021

MADEN SUYU İÇMENİN ZAYIFLAMAYA ETKİSİ

MADEN SUYU İÇMENİN ZAYIFLAMAYA ETKİSİMaden suyu, içerisindeki mineralli yapısı ile mide rahatlatmak için ve sindirimi düzenlemek için kullanılmaktadır. Aynı zamanda zayıflamak içinde kullanılan maden suyunun birçok yararı bulunmaktadır.Özellikle yeme..
21 February 2022

TANSİYON HASTALARI NEDEN MERİ DETOX KULLANAMAZ?

Sıcak içimi ile günde iki kere içilmesi önerilen Meri Detox, bazı hastalıklara sahip kişiler tarafından kullanılması önerilmez. İçeriği tamamen doğal olsa da metabolik anlamda bazı sakıncalar içerebilir. Her insanın metabolizması farklı çalışmak..
22 February 2021

MERİ BODY NASIL KİLO VERDİRİR?

Spor salonlarında ve yürüyüş yaparken birçok kişinin üzerinde tayt olduğunu görürsünüz. Bu taytlar sırf daha şık ve daha rahat olduğu için tercih edilmez. Bu taytlar sayesinde kilo vermek, daha fit bir görünüme kavuşmak tamamen daha kolay o..
23 February 2021

ÇOK TÜKETİLEN BİTKİSEL ÇAY KARIŞIMLARI

Özellikle havaların soğuduğu dönemlerde çok sık tükettiğimiz, tüketmesek de tüketmemiz gereken bitkisel çay karışımları her derde deva niteliğinde. Bazı bitkisel çay karışımları soğuk havalarda vücut direncini artırır ve vücudu hastalıklara..
08 March 2021

İÇECEKLERİN KALORİLERİ

İçeceklerin kalorileri tüm kutu ya da ambalajlı ürünler için üstünde yazılı şekildedir. Uzun bir zamandır böyle üretilen ürünler. İnsanların çok daha kolay kalori hesabı yapmasına yardımcı olur. Ancak bazı kutusuz ya da ambalajsız ürünler bulunu..
01 April 2021

ZAYIFLAMANIN YOLLARI

Bol su içmek   Meşrubat tüketimden kaçının. Bu vücudunuza aşırı derece şeker alımına sebep olur.Taze yiyecekler tüketmekHazır, paketlenmiş gıdalardan uzak durmalısınız. Ekmek, hazır soslar, dondurulmuş yiyeceklerin içinde gizli şeker bulunm..
01 September 2021

BURSA'DAN AZERBAYCAN'A UZANAN YATIRIM KÖPRÜSÜ

Türkiye ile kardeş ülke Azerbaycan arasındaki dostluk ilişkileri, firmalar arasındaki yatırım işbirlikleri ile ekonomik alanda da her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bursa'da yurt dışı yatırım ağını büyüten CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cev..
01 February 2021

SELÜLİT NASIL GİDERİLİR?

SELÜLİT NASIL GİDERİLİR?Selülit kadınların çoğunun derdi olan bir konudur. Selülit, deri altındaki yağ hücrelerinin fazla birikmesi ve sonucunda bazı alanlarda kan dolaşımının bozulması ile oluşur. Bu sorunun arttığı alanlarda zamanla yağ, hücre..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 114 (12 Sayfa)