Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

Makaleler

29 November 2021

ZAYIFLAMADA DİYABET ENGELİ

Bazı hastalıkların zayıflamaya engel olduğu bilinmektedir. Bu hastalıklar da doğru teşhis ve tedavi başlangıcı ile zayıflamaya engel olan basamaklar aşılmaktadır. Düzensiz insülin hormonu ve kişinin insülin direnci, zayıflamaya engel o..
19 February 2021

NEDEN TERMAL TAYT?

Yaz yaklaşıyor ve hemen herkes zayıf ve güzel bir görünüme sahip olmak istiyor. Ancak bu kadar kısa sürede kilo vermek mümkün değil. Ayrıca spor salonuna gitmek külfetli olduğu gibi herkes ağır sportif hareketler yapmaktan da hoşlanmayabiliyor. Terma..
04 April 2022

MERİ DETOX İLE KİLO VERME

İdeal kilo algısı yıllardan beri değişen ve bir standardı olmayan formdadır. Günümüzde fit bir beden ve zayıflık sahibi insanlar ideal olarak görülmektedir. Beden kitle endeksinin oranını aşmadan oluşan kilo en sağlıklısı olarak değerlendirilir. Zayı..
22 February 2021

GÜNLÜK KALORİ İHTİYACINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER

Günlük alınacak kalori miktarı birçok kişinin üzerinde düşündüğü bir konudur. Sadece kilo verme amacında olan kişiler değil aynı zamanda kilosunu sabit tutmak hatta kilo almak isteyen kişiler de kalori hesaplamaları yapmalardır. Çünkü kilo durumunu e..
08 March 2021

SELÜLİT GİDERİCİ JEL

Selülit giderici jel, içinde yer alan güçlü etken madde kompleksi neticesinde, portakal kabuğunu andıran görünümünün azaltılmasına çok yüksek oranda yardımcı olurken, sahip olduğu kokusu ile kişilere aynı zamanda tazelik ve ferahlık hissi de veriyor...
10 March 2021

BAL MASKESİ

Siz de evinizde rahatlıkla bal maskesi yapabilir ve cildinizdeki yer alan kırışıklıklardan ya da kaz ayaklarından kısa sürede kurtulabilirsiniz. Ayrıca çok daha sağlıklı ve genç görünüme sahip olmak birkaç hafta gibi kısa bir sürede bu bal ..
01 April 2021

Kekik

Zayıflatıcı kürler arasında en etkili karışımlardan biri olan kekik suyu öğün aralarında aç karna tüketilmelidir.Yemekten hemen önce içilmemesi gereken bu karışımı içtikten yarım saat yada 1 saat sonraya kadar bir şey tüketilmemelidir.Gün içersinde y..
06 December 2021

SAĞLIKLI DİYET LİSTESİ HAZIRLAMAK

Sağlıklı bir yaşama sahip olmak için sağlıklı beslenme gerekliliği tüm uzmanlar tarafından kabul edilmiştir. Düzenli beslenme ile metabolizma hızı aynı seviyede tutulmalıdır...
19 February 2021

MERİ BODY'NİN KALÇA BÖLGESİNDEKİ ETKİSİ

Vücudun belirli bölgelerinin toparlanması, fit durması daha zordur. Bu bölgelerden bir tanesi de kalça bölgesidir. Sırf kalça bölgesi için belli başlı spor hareketleri bulunmaktadır. Bu hareketleri yaparak bu bölgenin daha fi..
19 April 2022

SAHURDA NASIL BESLENMELİ?

Orucun başlangıcı olarak bilinen ve sabah ezanı ile son bulan sahurda yenmesi gereken yiyecekler sizi gün boyu tok tutmalı. Su ihtiyacınızı en aza indirecek şekilde beslenmek destekleyici olacaktır. Gün boyu su ihtiyacınızı kontrol altında tutmak siz..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 114 (12 Sayfa)