Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

Makaleler

08 March 2021

SIKILAŞTIRICI BANT NEDİR?

Sıkılaştırıcı bant vücudun sorunlu olan bölgelerine doğrudan etki eden ve sarkma, çatlak gibi sorunları çok kısa bir sürede ortadan kaldıran bir ürün olma özelliğinde. Sadece kilolu olan ya da kilolarından yeni kurtulmuş olan kişilerin yanı sıra..
15 March 2021

Meyan Kökü

Dengeli kan şekerine sahip olmak, etkin bir karbonhidrat metabolizması ile tokluk hissi oluşturur.Diyabet durumundaki kişilerde obezite riski bulunur.Meyan kökü çayının kan şeker düzeyini düşürücü yönü, diyabet dolasıyla obeziye y..
21 May 2021

YAZ AYLARINDA KİLO VERMENİN YOLLARI

Yaz aylarında kilo vermek kışa göre çok daha kolay. Çünkü yaz aylarında sıcaktan dolayı daha çok terlendiği için ter ile birlikte vücutta oluşan fazla ödem şişkinlikte gitmiş oluyor. Ancak etkili ve kalıcı kilo vermek için beslenme programınızı de..
01 February 2021

DİYET BİSKÜVİLERİ KİLO ALDIRIR MI?

DİYET BİSKÜVİLERİ KİLO ALDIRIR MI?Diyet yapan kişiler ya da zayıflamak isteyen kişiler genellikle diyet bisküvileri yiyerek zayıflayabileceğini düşünürler. Ancak uzmanlara göre diyet yaparken paketli gıdalardan uzak durulması söylenmek..
10 January 2022

YAĞ YAKICI BİTKİ ÇAYLARI HANGİLERİDİR?

Bütün bir sene boyunca korkulu rüya olarak zihinlere kazınan kilo alma korkusu ile yüz yüze gelen insanoğlu, kış aylarının gelmesiyle farklı kilo verme yöntemlerine başvurmaktadır. Bazı bitki çayları bu derde derman olabilmektedir. Peki yağ yakı..
19 February 2021

MERİ BODY İLE YAĞ YAKIMI NASIL OLUYOR?

Kilo vermeye istekli olmak, bu süreçte kararlı ve azimli olmak zayıflamanın, yağ yakmanın en temel kurallarındandır. Çoğu insan çok spor yaptığını, sıkı diyetler yaptığını ancak yine de tüm bunlara rağmen yeteri kadar ki..
23 February 2021

BİTKİSEL ÇAYLARININ NASIL FAYDALARI VARDIR?

  Bitkisel çayların günümüzdeki yeri gitgide artıyor. Stresi azaltıcı, rahatlatıcı, sindirim sistemini düzenleyici olarak bilinen bitki çayları aynı zamanda yağ yakımını da kolaylaştırarak diyet listelerinde kendine yer buluyor. Sağlık..
08 March 2021

SİVİLCE MASKESİ NASIL YAPILIR?

Evde kolayca hazırlanabilecek sivilce maskelerinden bahsetmek gerektiğinde kısa bir sivilce maskesi tarifi vermek bu noktada doğru olacaktır.Evde kolayca hazırlanabilecek bir sivilce maskesi için gerekli olan malzemeler:- 3 adet p..
15 March 2021

MATE YAPRAĞI

Açlık duygusunu ve aşırı iştahı önlüyorİştah kesme ve diüretik özelliği bulunan mate yaprağı, vitamin ve mineral açısından da üst düzeyde bir fizyolojik performans sağlıyor. Bu vitamin ve mineraller vücuttaki yağ parçalayıcı enzimlerin aktivites..
24 May 2021

KİLO VERMEDE BİTKİ ÇAYLARININ ÖNEMİ

Kilo verme sürecinde bitki çayları da önemli bir yer kaplamaktadır. Özellikle metabolizma hızlandırıcı ve sindirim sistemini düzenleyici etkisi bulunan çaylar sayesinde kilo vermek çok daha kolay hale gelebilmektedir. Özellikle alanında uzman kişi..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 99 (10 Sayfa)