Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

Makaleler

23 February 2021

HURMA DİYETİ NASIL YAPILIR?

Hurma diyeti kısa süre uygulanıp net sonuçlar veren bir diyet türüdür. Bir hafta uygulanan bu diyete sadık kalınması sonucunda 5-7 kilo vermek garanti gibi bir şeydir. Fakat bu diyet şeker hastaları ve hamilelere kesinlikle önerilmez.Hurma Diyeti Uyg..
08 March 2021

ZAYIFLATICI KAPSÜL NEDİR VE ETKİLİ MİDİR?

Zayıflatıcı kapsül ürünleri kötü kullanıma oldukça müsait olan ürünlerdir. Bu hapların doğal olmayanlarının üretilmesi oldukça mümkün ve sık rastlanılan bir durumdur. Bu gibi unsurlar nedeni ile kullanıma başlamadan önce bir uzman muayenesi olma..
15 March 2021

Oolong

Çinliler tarafından “Siyah Ejderha” olarak adlandırılan Oolong, yeşil çay gibi, vücudunuzun lipit(yağ) dokularını harekete geçmesini ve metabolizma hızını arttırarak kilo kaybını arttırmaya yardımcı olan hafif çiçeksi bir çaydır.Çin İn..
29 April 2021

TARÇININ ZAYIFLAMADA ETKİSİ

Özellikle tatlılara çok yakışan tarçının zayıflamaya etkisi olup olmadığı merak edilmektedir. Tarçının vücudumuz için birçok yararı bulunmaktadır. Zayıflamaya olan etkisi de bunlardan biridir.Tarçının kullanım amacına bağlı olarak farklı etkileri ..
01 February 2021

CHİA TOHUMUNUN FAYDALARI NELERDİR?

CHİA TOHUMUNUN FAYDALARI NELERDİR?İnsan vücudu için birçok fayda barındıran Chia tohumu, Güney Amerika’da yetişmiş ve dünyaya yayılmıştır. Özellikle puding şeklinde sıklıkla tüketilen Chia tohumu, tatlı ihtiyacınızı kesebilir ve tok tutmayı sağlayabi..
19 February 2021

MERİ BODY KARIN BÖLGESİNDEKİ ETKİSİ

Aşırı kilo, şişmanlık ve bölgesel yağlanma benzeri problemler insanların hayat kalitesini doğrudan etkilemek ile birlikte psikolojik olarak da olumsuzluklara sebep olabilmektedir. Özellikle göbek ve karın bölgelerin..
23 February 2021

BİTKİSEL ÇAYLARININ NASIL FAYDALARI VARDIR?

  Bitkisel çayların günümüzdeki yeri gitgide artıyor. Stresi azaltıcı, rahatlatıcı, sindirim sistemini düzenleyici olarak bilinen bitki çayları aynı zamanda yağ yakımını da kolaylaştırarak diyet listelerinde kendine yer buluyor. Sağlık..
08 March 2021

SIKILAŞTIRICI BANT NEDİR?

Sıkılaştırıcı bant vücudun sorunlu olan bölgelerine doğrudan etki eden ve sarkma, çatlak gibi sorunları çok kısa bir sürede ortadan kaldıran bir ürün olma özelliğinde. Sadece kilolu olan ya da kilolarından yeni kurtulmuş olan kişilerin yanı sıra..
15 March 2021

Meyan Kökü

Dengeli kan şekerine sahip olmak, etkin bir karbonhidrat metabolizması ile tokluk hissi oluşturur.Diyabet durumundaki kişilerde obezite riski bulunur.Meyan kökü çayının kan şeker düzeyini düşürücü yönü, diyabet dolasıyla obeziye y..
21 May 2021

YAZ AYLARINDA KİLO VERMENİN YOLLARI

Yaz aylarında kilo vermek kışa göre çok daha kolay. Çünkü yaz aylarında sıcaktan dolayı daha çok terlendiği için ter ile birlikte vücutta oluşan fazla ödem şişkinlikte gitmiş oluyor. Ancak etkili ve kalıcı kilo vermek için beslenme programınızı de..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 88 (9 Sayfa)