Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

Makaleler

01 April 2021

Kiraz Sapı

Kiraz sapının kaynatılarak içilen çayı, hem ödem söktürücü hem de zayıflamak amacıyla kullanılır.Kiraz sapı böbreklerin temizlenmesine yardımcı olur.Kanı temizlemeye yardımcı olur.Karaciğeri gençleştirmeye yardımcı olur.Kiraz..
01 February 2021

MERİBODY TERMAL TAYTI HERKES GİYEBİLİR Mİ?

MERİBODY TERMAL TAYTI HERKES GİYEBİLİR Mİ?Çoğu insan kilolarından kurtulmanın yollarını aramaktadır. Bunun için birçok spora diyete başlamıştır. Ancak yine de istediği verimi alamamıştır. Bunun için başka bir alternatif aramaya koyulmuştur. Termal ta..
22 February 2021

SIKILAŞTIRICI BANT ETKİLİ MİDİR?

Bazen kilo vermek maalesef sorunları tamamen ortadan kaldırmayacaktır. Özellikle büyük kilolar veren insanlarda vücudun form değiştirmesinden dolayı sarkmalar meydana gelecektir. Bu hoş durmayan görüntüler de kişilerin moralini bir hayli bozmaktadır...
05 March 2021

GÜNLÜK KALORİ İHTİYACI HESAPLAMA

Günlük kalori ihtiyacı hesaplama araçları sayesinde hesaplanan ihtiyaç dâhilinde günlük hedefler belirlenmeli ve buna uygun hareket edilmelidir. Bu bağlamda kilo vermek günlük kalori ihtiyacından daha az kalori almak gerekir. Ancak vücudun yaktı..
10 March 2021

ÇATLAK GİDERİCİ JEL

Bu yöntemler içinde en başarılı sonuç vereni olan çatlak giderici jel ve kremleri doğumun ardında bedende herhangi bir leke ya da çatlağın kalmamasını sağlarlar. Gebelik süresince alınan fazla kilolar nedeniyle ciltte meydana çıkan çatlakla..
01 April 2021

KETEN TOHUMU

KETEN TOHUMU FAYDALARI NELERDİR?Keten tohumu sağlığa farklı yararlar sağlayan doğal bir ilaç gibidir. Saçlara, tırnaklara ve cilde koruyucu etkisi vardır.Suda çözülen lifleri ile kolesterol ve kan şekerini dengeler.Kanseri önleyici faydalar verm..
19 February 2021

NATURAL CAPS NASIL ZAYIFLATIR?

Birçok insan hızlı kilo vermek için kendisini aç bırakmak gibi bir hata yaparak sağlığına zarar vermektedir. Hareketsiz bir yaşam yavaş bir metabolizmaya sahip olma gibi nedenlerden dolayı insanlar istemedikleri kilolara sahip olu..
22 February 2021

GÜNLÜK KALORİ İHTİYACI HESAPLANMASI

Günlük kalori ihtiyacını hesaplama bazı bilgilerin yardımı sayesinde mümkün hale gelmiştir. Kilo, boy, yaş ve cinsiyet gibi faktörler kullanılarak günlük ihtiyacımız olan kalori miktarı hesaplanabilmektedir. Günlük alınması gereken kalori miktar..
05 March 2021

GÜNLÜK KALORİ ALIMI NASIL OLMALIDIR?

Günlük kalori alımı miktarı uzman kişiler tarafından belirlenir. Her insanın cinsiyetine de bağlı olarak günlük alması gereken kalori miktarı farklılık gösterir. Kişilerin kalori alımının hesabında yaşı, boyu, cinsiyeti, mesleği ve yeme alışkanl..
10 March 2021

BİTKİSEL KARIŞIM

Bitkisel çay çeşitleri oldukça farklıdır. Günümüzde neredeyse tüm bitkilerin çayları yapılabiliyor. Bu çaylar kan şekeri düzenlenmesinden hızlı yağ yakımına ve hatta mide bulantısı kesmeye kadar faydaları sağlayabiliyor. Günümüzde şifalı otların..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 87 (9 Sayfa)