Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online
Beyza TOZANLI
Satış Temsilcisi
Online
Seyma POLATLI
Satış Temsilcisi
Online
Kısmet ÖRSÇÜLER
Satış Temsilcisi
Online
Arzu Dere
Satış Temsilcisi
Ofline

Makaleler

01 February 2021

SU DİYETİ

SU DİYETİSağlıklı bir hayat için günde en az 2,5 – 3 litre su içilmesi gerektiğine dikkat çekilir. Peki sadece su içmek, su içerek zayıflamak ne kadar doğru tartışılır.Su içmek vücudumuz ve sağlığımız için önemli olmasının yanı sıra kilo vermeye de y..
22 February 2021

SELÜLİT GİDERİCİ JEL KULLANIMI

Selülit birçok kadının korkulu rüyasıdır. Bu sorun kimi zaman spor yaparak, beslenmeye dikkat edilerek bitmemektedir. Bunun için başka çözümler arayan kişilere en iyi öneri selülit giderici jeller olmaktadır. Bu jellerin yard..
01 February 2021

MERİBODY TERMAL TAYTI HERKES GİYEBİLİR Mİ?

MERİBODY TERMAL TAYTI HERKES GİYEBİLİR Mİ?Çoğu insan kilolarından kurtulmanın yollarını aramaktadır. Bunun için birçok spora diyete başlamıştır. Ancak yine de istediği verimi alamamıştır. Bunun için başka bir alternatif aramaya koyulmuştur. Termal ta..
22 February 2021

SIKILAŞTIRICI BANT ETKİLİ MİDİR?

Bazen kilo vermek maalesef sorunları tamamen ortadan kaldırmayacaktır. Özellikle büyük kilolar veren insanlarda vücudun form değiştirmesinden dolayı sarkmalar meydana gelecektir. Bu hoş durmayan görüntüler de kişilerin moralini bir hayli bozmaktadır...
19 February 2021

NATURAL CAPS NASIL ZAYIFLATIR?

Birçok insan hızlı kilo vermek için kendisini aç bırakmak gibi bir hata yaparak sağlığına zarar vermektedir. Hareketsiz bir yaşam yavaş bir metabolizmaya sahip olma gibi nedenlerden dolayı insanlar istemedikleri kilolara sahip olu..
22 February 2021

GÜNLÜK KALORİ İHTİYACI HESAPLANMASI

Günlük kalori ihtiyacını hesaplama bazı bilgilerin yardımı sayesinde mümkün hale gelmiştir. Kilo, boy, yaş ve cinsiyet gibi faktörler kullanılarak günlük ihtiyacımız olan kalori miktarı hesaplanabilmektedir. Günlük alınması gereken kalori miktar..
19 February 2021

NEDEN TERMAL TAYT?

Yaz yaklaşıyor ve hemen herkes zayıf ve güzel bir görünüme sahip olmak istiyor. Ancak bu kadar kısa sürede kilo vermek mümkün değil. Ayrıca spor salonuna gitmek külfetli olduğu gibi herkes ağır sportif hareketler yapmaktan da hoşlanmayabiliyor. Terma..
22 February 2021

GÜNLÜK KALORİ İHTİYACINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER

Günlük alınacak kalori miktarı birçok kişinin üzerinde düşündüğü bir konudur. Sadece kilo verme amacında olan kişiler değil aynı zamanda kilosunu sabit tutmak hatta kilo almak isteyen kişiler de kalori hesaplamaları yapmalardır. Çünkü kilo durumunu e..
19 February 2021

MERİ BODY'NİN KALÇA BÖLGESİNDEKİ ETKİSİ

Vücudun belirli bölgelerinin toparlanması, fit durması daha zordur. Bu bölgelerden bir tanesi de kalça bölgesidir. Sırf kalça bölgesi için belli başlı spor hareketleri bulunmaktadır. Bu hareketleri yaparak bu bölgenin daha fi..
22 February 2021

ÇATLAK GİDERİCİ JEL NASIL YAPILIR

Çatlaklar özellikle hamilelik dönemlerinde kişilerin karşısına çıkan oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu sebeple piyasada birçok çatlak giderici jel bulunmaktadır. Kişiler bu jeller sayesinde çatlaklarından kısa bir süre içerisinde kurtulabilirler. B..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)