Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

TERMAL TAYT İLE KİLO VERME

 • TERMAL TAYT İLE KİLO VERME

  TERMAL TAYT İLE KİLO VERME

  28 May 2021 0 Yorum

  Termal taytlar, sıkılaştırıcı ve zayıflatıcı etkiye sahiptir. Çünkü içerisindeki özel NeoTex kumaşından dolayı vücudu sıkılaştırırken normalden fazla terlemesini sağlayarak yağların yakımını hızlandırır.

  Kadınlar genellikle bölgesel olarak yağlanma yaşadıklarından, bu soruna bir çözüm aramaktadırlar. Bu soruna çözüm olarak termal tayt tercih etmek, yağlanan bölgenin daha fazla terlemesine ve bu sayede de yağların erimesine yardımcı olmaktadır.

  Termal tayt, kıyafetlerin içerisine giyilebildiği gibi spor yaparken de giyilerek ekstra terleyerek fazla kalori yakmayı sağlayabilir. Çok amaçlı kullanımından dolayı termal tayt ile kilo vermek çok kolaydır. Ayrıca termal taytlar sıkı bir görünüme kavuşturduğu için giyildiğinde 2 beden inceltme etkilidir.

  Termal taytların kilo vermeye olan etkisinin haricinde selülitlerinden şikayetçi olan kadınlar içinde kurtarıcı bir tayttır. Çünkü toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde termal taytlar selülit görünümünü yok etmeye de yardımcı olur.

  Diyet ya da spor yapsanız da bazen istediğiniz kiloya ulaşamayabilirsiniz. Çünkü vücudunuzdaki fazlalıklar şişkinlik ya da ödemde olabilir. Ödemleri vücuttan atmanın bir yolu çok su içmek olsa da diğer yolu ise terlemektir. Çünkü vücuttan ter yardımı ile ödemler atılır. Termal taytlarda işte bu görevi görür. Bölgesel olarak ödem şişkinlik ve yağlarınızın termal taytlarının terletici etkisi ile vücuttan atılmasını sağlar. Ayrıca neoTex kumaştan üretilen termal taytlar nefes alabilen bir özelliğe sahip olduğu için vücudun tahriş olmasını engeller. 

Tags : termaltayt, tayt, kiloverme, zayıflama, terleme, neotex

Yorum Ekleyin