Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

TERMAL TAYTLARIN NORMAL TAYTLARDAN FARKI

 • TERMAL TAYTLARIN NORMAL TAYTLARDAN FARKI

  TERMAL TAYTLARIN NORMAL TAYTLARDAN FARKI

  01 February 2021 0 Yorum

  TERMAL TAYTLARIN NORMAL TAYTLARDAN FARKI

  Taytlar çeşitli modelleri ve özellikleriyle kullanılmakta olan rahat ve esnek kıyafetlerdir. Taytlar kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilir. Bu farklılıklar özellikle spor, içlik ya da gündelik olarak kullanılmasıdır. Spor taytları sporda hareketin rahatça yapılabilmesini sağlayacak esnekliktedir. İçlik olarak giyilenler ise genellikle içi polar olan ya da termal tayt diye tabir edilen taytlardır. Gündelik taytlar ise spor giyinmeyi seven kişiler tarafından kullanılan ya da evde giymek için alınan taytlardır. Kullanım çeşitliliklerine göre farklılık gösterirler.

  Termal taytlar diğer tayt çeşitlerine göre yapısından dolayı vücudu sıcak tutan ve bu sayede terlemeye de yarayan taytlardır. Terleyerek kilo vermeyi de sağlayan taytlar spor yaparken, evde ya da işte her an giyilebilir. Ayrıca vücudu sıcak tutmasını sağladığı için içlik olarakta kullanılabilen bu tayt çeşidi normal taytlara göre farklı kullanım alanları da oluşturmaktadır.

  Termal tayt ile birlikte termal body ile de daha fazla terleyebilir ve vücutta oluşan fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. İçlik olarak kullanılabilen termal bodyler ile soğuk havalarda içinizi ısıtarak üşümekten kurtarmanın yanı sıra zayıflamanıza yardımcı olur.

  Termal taytların normal taytlardan farkı da kumaş yapısıdır. Normal taytlar penye olduğu için teri içine emer ve hasta olmanıza sebep olabilirken termal taytlar teri dışarı atar böylelikle vücudunuzdaki fazla sudan kurtulmanız daha kolay olur. Ayrıca termal taytlar vücudu sarıp şekillendireceğinden olduğunuzdan daha ince göstermeyi sağlar. Normal taytlarda böyle bir özellik yoktur.

Tags : termal, tayt, termaltayt, zayıflama, terleme

Yorum Ekleyin