Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

SIKILAŞTIRICI BANT NEDİR?

 • SIKILAŞTIRICI BANT NEDİR?

  SIKILAŞTIRICI BANT NEDİR?

  08 March 2021 0 Yorum

  Sıkılaştırıcı bant vücudun sorunlu olan bölgelerine doğrudan etki eden ve sarkma, çatlak gibi sorunları çok kısa bir sürede ortadan kaldıran bir ürün olma özelliğinde. Sadece kilolu olan ya da kilolarından yeni kurtulmuş olan kişilerin yanı sıra bu ürün kilo, çatlak ya da selülit sorunu yaşamak istemeyen ideal kilodaki kişiler için kullanılabilir olma özelliği de mevcuttur.

  Vücudun farklı nedenlerle ortaya çıkan sorunlarını kökten çözen sıkılaştırıcı bant, üzerine sürülen özel formüllü jeli sayesinde deforme olan bölgelerin eski sağlıklı görüntüsüne kavuşmasını sağlar. Sıkılaştırıcı bant sayesinde vücuttaki sarkmalar giderilirken neredeyse 2 bedene kadar da bin incelme söz konusu olabilir.

  Sıkılaştırıcı bant kullanım açısından oldukça kolaylık sağlayan bir üründür. Kol, bacak, basen ve göbek gibi farklı alanlarda rahatlıkla kullanılan bu ürün egzersiz ya da spor yapmadan sıkı bir vücuda sahip olmayı sağlıyor. Sıkı bir görünüme kavuşulmasını sağlayan sıkılaştırıcı bant düğün gibi özel günlerde de rahatlıkla tercih edilebilen bir ürün olma özelliğinde.

  Kullanım aşaması ele alındığında sıkılaştırıcı bandır kolay bir kullanımı olduğundan da söz edilebilir. Bu bandı kullanmadan önce kullanılacak olan bölgenin sıcak su torbası yardımıyla temizlenmesi ve yumuşatılması gereklidir. İşlem görecek olan bölge temizlendikten sonra alkol bazlı bir su ile gözeneklerin açılması daha kısa sürede sonuç alınması için önemli bir unsurdur.

  Sıkılaştırıcı bant hareket halinde de kullanılan bir ürün olma özelliğindedir. Ancak hareketsiz bir şekilde kullanmak çok daha kısa sürede sonuç alınmasını sağlar. Bu nedenle gece yatmadan önce kullanmak tavsiye edilir. Bandın kullanımı esnasında günlük 3 litre su içmeye dikkat etmek yağ yakımı aşamasından çok yardımcı olacaktır. Bu durum da kısa sürede arzulanan görüntüye kavuşulmasını sağlar. 

Tags : sıkılaştırıcı, bant, sıkı, vücut

Yorum Ekleyin