Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

SIKILAŞTIRICI JEL NEDİR?

 • SIKILAŞTIRICI JEL NEDİR?

  SIKILAŞTIRICI JEL NEDİR?

  08 March 2021 0 Yorum

  Sıkı bir vücuda sahip olmak için sıkılaştırıcı jel türleri de en az spor yapmak kadar fayda sağlayan formüller niteliğinde. Sıkılaştırıcı jel sayesinde arzulanan görünüm peeling özelliği artık çok kısa sürelerde sahip olunabilen bir durum.

   İçinde onlarca faydalı bileşen bulunan sıkılaştırıcı jel, insan cildine canlılık katar ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Vücudu yoğun şekilde besleyen bu ürün basen ve bel bölgelerinde yer alan sarkmaları neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Jelin kullanılmaya başlanmasından itibaren gözle görülür bir etki olduğu kullanan pek çok kişi tarafından test edilmiş bir sonuçtur. İçerinde bulunan doğal özler sayesinde sıkılaştırıcı jel insan vücuduna hiçbir zarar verme ve hiçbir yan etkisi bulunmaz.

  Sıkılaştırıcı jel içinde yer alan doğal karışımlar sayesinde vücutta pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm yaratır. Dermatolojik olarak tüm testlerden başarı ile geçmiş bu ürün, kullanıma ilk başlanıldığında vücutta çok hafif bir yanma yapar. Bu durum ürünü kullanan kişiden kişiye farklılık gösterir. Dünya üzerinde ve ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılan sıkılaştırıcı jel, uygun ortamlarda muhafaza edildiğinde güvenle kullanılan bir ürün olma özelliğindedir.

  Sıkılaştırıcı jel kullanılmaya başlanmadan önce uygulanacak bölge temizlenmiş olmalıdır. Temizlenmiş bölgeye yavaş bir şekilde ovma hareketleri ile yedirilen jel yaşattığı ufak yanma hissinin ardından cilde etki etmeye başlayacak ve gözle görülür bir etki ortaya çıkacaktır. Ancak bu jelin uygulanmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da vardır. Bu ürün kesinlikle açık yara olan bölgelere uygulanmamalıdır. Ayrıca jelin vücuda sürülme aşamasında mutlaka eldiven kullanılmalı ve cilt tahriş edilmeden sürme işlemi yapmaya gayret edilmelidir. 

Tags : cilt, sıkılaştırıcı, krem, jel

Yorum Ekleyin