Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online
Beyza TOZANLI
Satış Temsilcisi
Online
Seyma POLATLI
Satış Temsilcisi
Online
Kısmet ÖRSÇÜLER
Satış Temsilcisi
Online
Arzu Dere
Satış Temsilcisi
Ofline

SIKILAŞTIRICI BANT ETKİLİ MİDİR?

 • SIKILAŞTIRICI BANT ETKİLİ MİDİR?

  SIKILAŞTIRICI BANT ETKİLİ MİDİR?

  22 February 2021 0 Yorum

  Bazen kilo vermek maalesef sorunları tamamen ortadan kaldırmayacaktır. Özellikle büyük kilolar veren insanlarda vücudun form değiştirmesinden dolayı sarkmalar meydana gelecektir. Bu hoş durmayan görüntüler de kişilerin moralini bir hayli bozmaktadır. Bunun en iyi ve net çözümü sıkılaştırıcı bantlardır. Bu bantlar sayesinde sarkma, çatlak ve selüloit gibi vücut defolarının önüne geçilmiş olacaktır. Bu bantlar öncelikle sorunlu bölgelere kullanılır. Sonrasında sorunlu bölgeye özel jel sürülür. Bu şekilde uygulanması durumunda bir gün içerisinde tam iki beden incelme görülmektedir. Bu sayede kişiler vermiş oldukları kilo sonrasında bedenlerinin tam oturmaması sorununun önüne geçmiş olacaklardır. Bazı durumlarda bu tür sarkma gibi sorunlar için spor önerilse de sporla bu sarkmaların ortadan kalkması uzun zamanlar almaktadır. Sıkılaştırıcı bant daha pratik çözümdür. Aynı zamanda kişilerin düğün gibi özel durumları olmasında, işleri gereği spor yapacak vakitlerinin olmamasında da geriye başka bir alternatif kalmamaktadır. Kesin sonuç vermektedir ve kişilerin hayal ettikleri forma ulaşmaları konusunda onlara en büyük yardımı vermektedir.

  Sıkılaştırıcı Bant Kullanılmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  -Bu uygulama yapılmadan 3 saat öncesine kadar bir şey yenilmemesi gerekir. Aksi takdirde işlem istenilen sonucu vermeyebilir.

  -İşlem görecek bölgenin temiz olması gereklidir. Bu temizlik sıcak su ve kese yardımıyla olmalıdır. Bu bölgelere herhangi bir şekilde duş jeli ve sabun kullanılmaması da oldukça önemlidir.

  -Bu sıcak su ve kese yardımıyla yapılan temizlikten sonra da gözeneklerin açılması bakımından bu bölgeler kolonya yardımıyla temizlenmelidir.

  -Sıkılaştırıcı bant kullandıktan sonraki 3 saat boyunca kişinin hareket etmemesi zorunludur. Bu sebeple sıkılaştırıcı bant uygulaması genelde geceleri yapılmaktadır.

  -Bu uygulamada su tüketimi de oldukça önemlidir. Yağ yakılmasındaki en önemli etkenlerden birisi su olduğu için kişinin günde 3 litreye yakın su içmesi gerekir. Sıkılaştırıcı bant ve suyun yardımıyla sarkmalar ortadan kısa bir süre içinde kalkacaktır.

  -Sıkılaştırıcı bant uygulamasının aynı anda 2 ya da daha fazla bölgeye uygulanması pek önerilmemektedir. Bölgeler arasındaki uygulama arasında en az 72 saat olmalıdır. Öncelik de göbek ve göbeğe yakın bölgelerdedir.

Tags : sıkılaştırıcı, bant, sıkılaştırıcıbant, zayıflama, etki

Yorum Ekleyin