Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

VÜCUT SARKMALARI İÇİN SIKILAŞTIRICI JEL

 • VÜCUT SARKMALARI İÇİN SIKILAŞTIRICI JEL

  VÜCUT SARKMALARI İÇİN SIKILAŞTIRICI JEL

  22 February 2021 0 Yorum

  Vücut sarkmaları için birçok çözüm bulunmaktadır. Kimileri korse takarak vücut sarkmalarının önüne geçmektedir. Fakat bunlar hem geçici çözümlerdir aynı zamanda vücut sağlığı için de tavsiye edilmemektedir. Bunun için piyasada birçok sıkılaştırıcı jel bulunmaktadır. Özellikle fazla kilo verilmesi durumunda vücutta ister istemez sarkmalar meydana gelecektir. Bu jelleri sadece fazla kilo verilmesi sonucunda sarkma yaşayan kişiler değil vücudunun daha fit bir görüntüye ulaşmasını isteyen birçok kişi kullanabilir.

  Vücut sıklaştırıcı jeller sadece vücudun fit görüntüye kavuşmasını sağlamaz. Bunun yanı sıra cildin yenilenmesini sağlayarak daha sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olursunuz. Özellikle bel ve basen bölgelerine kullanılması durumunda kısa bir süre içerisinde farklı net bir şekilde göreceksiniz. Bu süre kişinin fiziki durumuna göre değişkenlik gösterse de genel olarak sonuç pozitiftir. Bu jeller genelde vücuda etki olarak çok çabuk yansımaktadır. Bu ürünleri haftada 2 defa kullanmak en doğru kullanım şekli olacaktır. Birçok kişi sıkılaştırıcı jel kullanımı sonrasında vücutlarında yanma hissettiklerinden şikâyetçi olmaktadırlar. Bu oldukça doğaldır ve kremin etkisini gösterdiğinin bir ispatıdır. Ürünlerin içerisinde genel olarak kafein bulunduğu için ister istemez bir yanma etkisi oluşturacaktır. Bu yanma hissi kişiyi rahatsız ediyorsa bu ürünleri banyo yaptığı esnada kullanması daha doğru olacaktır.

  Bu jeller kan dolaşımını bir hayli hızlandırmaktadır. Bu da yağların ve sarkmaların geçmesi için gerekli olan en önemli husustur. Bu şekilde kişinin jeli kullandığı bölge normalden daha fazla terleyecektir. Bu ter sayesinde vücut istenilen forma kavuşmuş olacaktır.

  Sıkılaştırıcı Jel Kullanımında Bazı Uyarılar

  -Bu jellerin genel olarak masaj eldivenleriyle kullanılması önerilir. Vücuda masaj yaparcasına uygulanmalıdır.

  -Eğer kişinin bu jeli kullanmayı düşündüğü bölgede açık bir yara varsa kesinlikle kullanılmamalıdır. Yaranın geçmesini beklemek bu durumda en doğrusu olacaktır.

  -Masaj eldivenine jel direkt sürülürse vücutta tahriş etkisi yaratabilir. Bu sebeple masaj eldivenini biraz da olsa ıslatmakta fayda olacaktır.

  -Eğer kişi masaj eldiveniyle değil direkt eliyle bu jeli kullanıyorsa elini masajdan sonra hemen yıkamalıdır. Özellikle göz bölgesinden bu jel uzak durmalıdır.

Tags : vücut, selülit, sarkma, kilo, sıkılaştırma, jel, krem

Yorum Ekleyin