Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

MERİ BODY NEDİR?

 • MERİ BODY NEDİR?

  MERİ BODY NEDİR?

  22 February 2021 0 Yorum

  Meri Body kolay ve kısa sürede kilo vermenin en etkili yollarından bir tanesidir. Hem hızlı hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermekyağ yakmak ve sıkılaşmak isteyenler için mutlaka denenmesi gereken alternatifler arasındadır. Meri Body termal etkisiyle vücut ısınızı çok hızlı bir şekilde yükseltecek ve bu da vücudunuzdan atılan ter miktarını artıracaktır.

  Kilo vermeyi etkileyen en başlıca özelliklerden bir tanesi terlemektir. Terlemek vücut sıcaklığının artması ile vücudun harekete geçirdiği bir mekanizmadır. Terleme yoluyla vücuttan toksinler atılır ve adım adım kaloriler yakılır. İşte Meri Body de bunu gerçekleştirebilmek adına kumaşlarını özel AR-GE çalışmaları sonucunda tasarlamıştır. Pamuklu kumaşlar terlemeyi kolaylaştırır fakat ter daha vücuttan atılmadan teri absorbe eder. Bu nedenle Meri Body kumaşı pamuk ya da pamuk karışımı herhangi bir materyal değildir.

  Meri Body hafif ve yüksek tempolu doğa yürüyüşleri, trekking, kayak, basketbol, voleybol, koşu gibi sporların tamamı için uygundur. Çoğu insan bu sporları yaparken yeteri kadar terlemediğinden şikayetçi olmaktadır. Dolayısıyla terleme olmayınca kilo vermek, yağ yakmak da bir o kadar zor oluyor. Eğer siz de aynı sorundan şikayetçi iseniz bu sporları bir de Meri Body ile deneyiniz. Meri Body yaptığınız egzersizlerden aldığınız verimi kesinlikle artıracaktır.

  Meri Body vücudunuzu sıkı sıkı sarar ve vücudunuzu daha fit bir biçimde gösterir. Spor yaparken bir yandan da şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız Meri Body tam sizin için. Meri Body basen bölgesini, baldırları sıkı sıkı sarar ve söz konusu bölgelerin daha fit bir görünüme kavuşmasını sağlar. Eğer basen bölgenizdeki yağlardan, sarkmalardan ve selülit gibi oluşumlardan şikâyetçi iseniz bir de Meri Body kullanmayı deneyiniz.

  Eğer hamilelik sonrası çatlaklarınız mevcut ise Meri Body’nin düzenli kullanımı ile bu çatlaklardan aşama aşama kurtulabilirsiniz. Meri Body bu söz konusu bölgelerde bölgesel yağ yakımı ve sıkılaşmalara yardımcı olur ve genel bir kilo kaybı yaşamanıza gerek kalmadan istediğiniz fit görünümü elde edebilirsiniz. Üstelik kullanımı hiç rahatsız edici değil, oldukça konforludur. 

Tags : meribody, termaltayt, termal, tayt

Yorum Ekleyin