Canlı Destek
Yardımamı İhtiyacınız Var ?
Satış Temsilcileri
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Satış Temsilcilerimizden Birini Seçebilirsiniz
Bilge ALKOÇLAR
Müşteri İşleri
Online

NEDEN TERMAL TAYT?

 • NEDEN TERMAL TAYT?

  NEDEN TERMAL TAYT?

  19 February 2021 0 Yorum

  Yaz yaklaşıyor ve hemen herkes zayıf ve güzel bir görünüme sahip olmak istiyor. Ancak bu kadar kısa sürede kilo vermek mümkün değil. Ayrıca spor salonuna gitmek külfetli olduğu gibi herkes ağır sportif hareketler yapmaktan da hoşlanmayabiliyor. Termal taytlar, tam da bu noktada ihtiyaca hızla cevap veren özellikleriyle ön plana çıkmakta. 

  Kadınlar, erkeklere göre daha yavaş kilo verirler ve günlük hayatta erkekler kadar ağır ve hareketli işlerle uğraşmadıkları için zayıflama hızları da düşüktür. Gün içinde yapılan temizlik, yürüyüş, basit spor hareketler gibi düzenli hareketler termal özellik taşıyan kıyafetler ile desteklendiğinde olumlu sonuçlar alınabilmektedir. Peki neden termal tayt kullanılmalıdır?

  Bu sorunun cevabı bir değil birden fazla olduğu için termal taytların hangi faydaları sağladığına daha yakından bakılmalıdır:

  • Hızlı terlemeyi sağlarlar. 
  • Terleme, taytın kavradığı tüm bölgede eşit derece olduğundan dolayı vücut dengeli bir şekilde terleyerek şekle girer.
  • Özellikle kadınları, selülit sorunundan kurtarır.  
  • Basen bölgelerinin hızla forma girmesine yardımcı olur.
  • Günlük yapılan işleri ve basit hareketleri bile etkisi büyük hale dönüştürür. Vücut hareket ettikçe beden adeta ağır bir spor yapıyormuşçasına terleyerek yağların yakılması sağlanır.
  • Vücudun en zor terleyen bölgesi bacaklar, termal tayt sayesinde kolayca ve hızla terleyerek forma girer.

  Uzmanlar günde en az 35-40 dakika spor yapılmasını, spor yapılamıyorsa tempolu yürünmesini önermektedir. Özellikle Meri Body Termal Tayt ile bu kısa yürüyüşler desteklendiğinde inanılmaz sonuçlar alınmakta. Sporun termal bir kıyafetle desteklenmesi hem yeni nesil bir deneyim sağlarken hem de az hareketle çok verim alınmasına yardımcı olmaktadır. Malzemenin esneyen, darbelere ve yıpranmaya dayanıklı sağlam yapısı ile yıkanabilir özellikleri ürünün tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Daha da önemli özelliği ise termal taytların kısa sürede kurumasıdır. Böylece ertesi gün tekrar kullanıma hazır haldedir.

  Dik kalçalara, selülitsiz bacaklara ve fit bir görünüme sahip olmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan termal taytlar, S bedenden XL bedene kadar her türlü vücut tipine uygun beden seçeneklerine sahiptir. Daha rahat bir hareket deneyimi için küçük beden değil sahip olunan bedene uygun modellerin kullanılması önerilmektedir.

Tags : termaltayt, termal, tayt, terleme, zayıflama, fit

Yorum Ekleyin